Pozvánka na konferenci Pražské linky důvěry

Dobrý den,

ráda bych Vás pozvala na konferenci Pražské linky důvěry.
Jde o akci projektu - "Poskytování krizové pomoci - výměna zkušeností a know-how" uskutečněného v rámci švýcarsko-české spolupráce - Fondu Partnerství. Konference se tak účastní i čtyři švýcarští experti v oblasti poskytování krizové intervence. Nebudou ale chybět ani význační čeští odborníci na tuto problematiku. Důraz bude přitom kladen na využití moderních informačních technologií při poskytování krizové pomoci.
Konference je určena pro pracovníky a provozovatele linek důvěry, ostatní krizové pracovníky, ale i další odbornou a laickou veřejnost. Je zajištěno simultánní tlumočení a občerstvení, účast na akci je zdarma. Centrum sociálních služeb je akreditovaným poskytovatelem vzdělávání pro sociální pracovníky v rámci MPSV.
Akce proběhne ve dnech 15. a 16. listopadu 2012 od 9 do 17 hodin v prostorách Magistrátu Hlavního města Prahy na Mariánském náměstí.
V přílohách najdete upřesněný program konference spolu s tiskovou zprávou vydanou k jejímu konání.
Na akci je možné se přihlásit prostřednictvím webových stránek  http://www.krizova-pomoc.cz/online-prihlaska/ , kde najdete i více informací o projektu a již uskutečněných aktivitách (studijní cesta, workshop apod.). Máte-li kolegy či přátele, které by tato problematika mohla zajímat, budeme rádi, dáte-li jim o akci vědět.
V případě jakýchkoli dotazů se na mě prosím obraťte.


S pozdravem

Mgr. Jitka Medřická

Vedoucí Pražské linky důvěry

e-mail: 

 

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel