Dopis předsedy NRZP ČR ve věci vypořádání připomínek k zákonům sociální reformy

Vážení přátelé,

 

v příloze Vám posílám přepis jednání vypořádání připomínek k zákonům sociální reformy. Přepis je proveden v té části, která se týkala vypořádání připomínek k návrhu zákona o dávkách pro osoby se zdravotním postižením a návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti se sjednocením výplaty nepojistných dávek. Chybí část připomínkového řízení, která se věnovala novele zákona o zaměstnanosti. Vzhledem k tomu, že u novely tohoto zákona jsme před uzavřením dohody, tudíž není tak kontroverzní a chybějící zápis není tak důležitý. Přepis nám poskytla paní Mgr. Věra Strnadová. Ze zápisu je zřejmé jak podivné to bylo jednání. Žlutě označené části označila paní Strnadová a nemusíte si jich nijak všímat.

 

Vážení přátelé, v příloze Vám dále posílám odpověď pana ministra Jaromíra Drábka na Prohlášení ze shromáždění osob se zdravotním postižením ze dne 22. března 2011. Současně Vám sděluji, že zítra mám schůzku v 18:30 hodin s panem ministrem Jaromírem Drábkem. O výsledku tohoto jednání Vás budu informovat.

 

V současné době je pro nás velmi důležité, abychom nasbírali velké množství podpisů pod petici. Petiční archy začínají od Vás přicházet. K dnešnímu dni máme pod peticí sebráno asi 2700 podpisů. Věřím, že díky Vašemu úsilí tento počet zmnohonásobíme.

 

Přeji Vám všechno dobré.

 

S pozdravem

 

Bc. Václav Krása

předseda NRZP ČR

 

Přepis (doc)

dopis ministra Jaromíra Drábka (PDF)

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel