Informace č.: 72 - 2019 (Zvláštní vlak REHAEXPRES do Brna na veletrh REHAPROTEX)

Vážení přátelé,

dovolujeme si vám ještě jednou připomenou, že 29. 10. 2019 se uskuteční jízda zvláštního vlaku REHAEXPRES na Výstaviště do Brna na veletrh REHAPROTEX.

V odkaze pod textem vám posíláme podrobnou informaci o jízdě zvláštního vlaku REHAEXPRES Praha  - Brno – Praha na veletrh REHAPROTEX na Výstavišti v Brně. 

Vlak bude vypraven z Prahy hlavního nádraží a zastavuje v těchto zastávkách: Kolín – Pardubice hlavní nádraží – Česká Třebová – Výstaviště Brno

Prosíme, abyste si celou informaci důkladně přečetli a včas nahlásili svoji účast s tím, že tentokrát v ceně jízdenky není rozlišeno, zda je osoba držitelem průkazu nebo není. Je to proto, aby celý proces byl co nejjednodušší. Cestující uvedený jmenovitě na seznamu REHAEXPRES vlaku má nárok na přepravu za zvláštní jízdné a nehradí vstupné na veletrh REHAPROTEX. To znamená, že kdo nebude přihlášen, nemá nárok na bezplatný vstup na Veletrh a musí platit jízdné podle tarifu ČD a.s.

Ve zvláštním vlaku pojedou s námi mimo jiné předseda Vlády ČR pan Andrej Babiš, ministr dopravy pan Vladimír Kremlík, předsedkyně Asociace krajů paní Jana Mračková Vildumetzová a další představitelé z oboru dopravy.

Vážení přátelé, ve zvláštním vlaku je stále dostatek míst pro lidi, kteří mohou alespoň trochu chodit. Vlak je celý bezbariérový. Volná místa pro lidi na vozíku jsou pouze už jen v části, kde není přístup k toaletám. To znamená, že ti lidé na vozíku, kteří budou nastupovat v Pardubicích nebo v České Třebové a vydrží dvě hodiny bez toalety, mají možnost se přihlásit, protože přístupný prostor je dostatečně velký pro nejméně 10 vozíků. Dokonce ti lidé na vozíku, kteří by si troufli jet z Prahy, mají možnost se ještě přihlásit. Je to jedinečná příležitost, jak strávit čas diskusí s premiérem České republiky a zároveň zažít zajímavou jízdu po ulicích v Brně a dostat se snadno a levně na veletrh REHAPROTEX.

Ještě jednou vám připomínáme, nezapomeňte se přihlásit na email: , a to do uvedeného termínu 24. 10. 2019.

Těšíme se na vás ve vlaku nebo na Výstavišti v Brně.

Přeji vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Pozvánka na konferenci Jak se změní podmínky cestování lidí se zdravotním postižením po liberalizaci železniční dopravy (PDF)

Podrobná informace k vlaku REHAEXPRES (doc)

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel