Národní rada osob se zdravotním postižením ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici krajského koordinátora pro Moravskoslezský kraj.

Pracovní úvazek 0,5.(20 hod./týdně), rozvržení do tří dnů, základní mzda 8 000 Kč, formou hlavního pracovního poměru Místem výkonu práce je Ostrava. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.3.2016.

 

Náplní práce krajského koordinátora NRZP ČR je zejména: zajišťování provozu a činnosti krajského pracoviště v Ostravě, rozvíjení koordinační, informační a edukační činnosti ve prospěch spolků osob se zdravotním postižením v kraji, zprostředkování výměny informací a distribuce informací vydaných NRZP ČR, spolupráce při tvorbě komunitních plánů, vedení menších regionálních projektů, spolupráce s orgány státní a veřejné správy v kraji.

Požadujeme: VŠ vzdělání (případně středoškolské s využitelnou praxí) a ochotu dále se vzdělávat, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost efektivní komunikace uvnitř i vně organizace, zkušenost s vystupováním na veřejnosti, schopnost vedení administrativy a zpracovávání písemných podkladů a základní zkušenosti v neziskovém sektoru. Více o NRZP ČR naleznete na: www.nrzp.cz.

 

Nabízíme: zázemí stabilní neziskové organizace s celorepublikovou působností, tvořivou týmovou práci, prostor pro osobní rozvoj, kreativitu a samostatné jednání.

 

V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis e-mailem na adresu - j.vencl@nrzp.cz - do 31.ledna 2016. Vybraní uchazeči budou pozváni e-mailem nebo telefonicky k osobnímu pohovoru v Ostravě.

 

Kontaktní osoba: Jiří Vencl, tel: 604 235 885.

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel